Кирпале Аліна Василівна

Директорка Ліцею сучасної освіти

Наукове спрямування:

Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства.

Ліцей створений у 2021 році,  так як ми розуміємо, що під час впровадження реформи, найактуальнішим є створення альтернативи, бо останнім часом спостерігаємо, що стандартна модель школи неймовірно застаріла і не надає перспективи розвитку особистості.

Модель нашого Ліцею – це сучасний і результативний простір, так як забезпечує і обов’язкову державну програму, і високий стандарт потрібних у житті умінь, навичок і компетенцій учнів.

Спочатку заснування Ліцею (2021 рік)  було лише 13 учнів, до кінця навчального року у нас навчалось 57 учнів.

Через повномасштабне вторгнення сусідньої країни агресора Ліцей переїхав до безпечного місця для провадження освітньої діяльності. Так з проспекту Пушкіна 13, наше розташування стало вул. Василя Жуковського, 6А.
2022-2023 навчальний рік ми вже починали зі 100 учнями на новому місці.

У 2023 році ми випустили перший 11 клас. Наші діти вступили до:

• Ягеллонського університету у Кракові, Факультет біотехнологій;
  • Одеська політехніка, Інформаційні системи та технології;
  • University of the People, Курс Бізнес управління;
  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH Warsaw School of Economics);
  • Дніпровська політехніка, Факультет обліку та аудиту;
  • Академія фінансів та бізнесу у Варшаві;
  • Westfälische Hochschule Gelsenkirchen, Bocholt, Recklinghausen;
  • ДНУ ім.О.Гончара, історичний факультет

З початку 2024-2025 навчального року в нашому Ліцеї навчається 292 учня з 1 по 11 класи.
Ми не рекламуємо наш заклад через соціальні мережі за допомогою таргетної реклами чи залученням лідів. Нас просто рекомендують наші ж учні.

Профейсійний та кваліфікаційний вчительський склад зі стажем

Ліцей сучасної освіти на канікулах

Кожний викладач вчить дітей вчитися і розвивати саме свої таланти

Сучасна якісна освіта - для сучасних дітей!

Набір дітей триває протягом року з 1 по 11 клас, хоча в деяких класах місць вже немає

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Звертайтеся, з радістю надамо консультацію!