Про ліцей

Аліна КИРПАЛЕ

Директорка Ліцею сучасної освіти

Ліцей сучасної освіти

приватна школа сучасного, інноваційного формату для навчання дітей з 1 по 11 класи.

Ліцей створений у 2021 році,  так як ми розуміємо, що під час впровадження реформи, найактуальнішим є створення альтернативи, бо останнім часом спостерігаємо, що стандартна модель школи неймовірно застаріла і не надає перспективи розвитку особистості.

Модель нашого Ліцею – це сучасний і результативний простір, так як забезпечує і обов’язкову державну програму, і високий стандарт потрібних у житті умінь, навичок і компетенцій учнів.

Ліцей сучасної освіти  знаходиться в центрі Дніпра, розташований біля бульвару Кучеревського.

За розміщенням Ліцей відрізняється своєю компактністю і особливостями інтер’єру. Все зроблено для комфортного навчання та дозвілля дітей.

Ліцей  оснащено сучасними спеціальними меблями. Інфраструктура Ліцею сприяє реалізації творчих і навчальних проєктів, що спрямовані за індивідуальною освтньою траєкторією для кожного учня.

Сучасна якісна освіта - для сучасних дітей!

Продовжуємо набір учнів 8, 9, 10 класів.

Кількість місць обмежена!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Звертайтеся, з радістю надамо консультацію!